ETKİNLİKLER

KENDİ YOLUMUZDA’NIN İLHAM VEREN ROL MODELLERİ


Türkiye’de her 10 genç kadından 6’sı "hayallerimle aramda engeller var" diyor.


Elidor olarak, Kendi Yolumuzda projesiyle genç kadınların engel olarak gördüğü konularda onlara yol arkadaşı oluyoruz. Bugüne kadar 250’den fazla genç kadına üniversite hayatları boyunca sürecek burs desteği verdik, on binlerce genç kadına dünyanın en büyük çevrim içi eğitim platformu Udemy’nin eğitimlerine indirimli erişim imkânı sunduk.
Ayrıca, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ve Uluslararası Kadın Araştırmaları Merkezi (ICRW) uzmanlığıyla ücretsiz erişilebilen bir kişisel gelişim rehberi hazırladık ve genç kadınlara ilham verebilecek kadın rol modellere yer verdik. Çünkü birbirimizin hikayelerinden çok şey öğrenebiliriz!

Sen de hayallerine doğru kendi yolunda ilerleyen kadınların ilham verici hikayelerini keşfet!

First slide

DEDİK OLABİLİR

DEDİK OLABİLİR
KAMPANYASI HAKKINDA

2021 yılında büyük ses getiren “Elidor - Dedim Olabilir” kampanyamızın mesajını paylaşan milyonlarca insan olduğunu görerek, 2022 yılının ilk reklam filminde bu sefer Ebrar Karakurt ile birlikte “DEDİK OLABİLİR” dedik.

Her tür saç rengini ve modelini kucakladığımız yeni reklam filmimizde, hayallerin de saçlar gibi kişiye özgü olduğu ve onlardan asla vazgeçilmemesi gerektiği mesajını veriyoruz.NFT VİTRİN

Dedik Olabilir x Ebrar Karakurt
Dedik Olabilir x Nova Norda

STİLİNLE GENÇ KADINLARIN EĞİTİMLERİNE
DESTEK OLABİLİR MİSİN? DEDİK OLABİLİR!


Çantadan tişörte 17 benzersiz parçadan oluşan Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu, hayallerinden asla vazgeçmeyenlerin sloganı haline gelen “Dedik Olabilir” sloganını sokaklara taşıyor!

Sınırlı sayıda üretilen bu çok özel koleksiyon, TOG Vakfı’nın Gençlik Bursları Fonu’na kaynak oluşturarak Kendi Yolumuzda projesi kapsamında üniversite hayatları boyunca desteklenen genç kadın bursiyerlerimizin sayısını artıracak.


SIKÇA SORULAN SORULAR

“Sanal evren” olarak da bilinen “metaverse”; kalıcı 3 boyutlu sanal ortamları destekleyen, bilgisayarlar ve sanal gerçeklik veya artırılmış gerçeklik cihazları aracılığıyla deneyimlenebilen platformlardır.

Elidor Evreni diyerek metaverse (sanal evren) platformlarında tasarlayıp üreterek ziyarete açtığımız Elidor’a ait tüm alanları kastediyoruz.

Elidor Evreni’ne www.elidorevreni.com web sitesi üzerinden giriş yapabilirsin. Elidor Evreni’ndeki bazı etkinlikler özel davet gerektirebilir.

Non-Fungible Token ifadesinin kısaltması olan NFT, dağıtılmış defter teknolojisi kullanılarak benzersizliği ve mülkiyeti gösterilebilen ve doğrulanabilen dijital bir varlıktır. NFT tüm bunları; değiştirilemez, merkeziyetsiz ve işlem kayıtlarının açık olduğu blokzincir sistemi üzerinden işlemleri gerçekleştirerek sağlar. Kısaca bir NFT aldığınızda blokzincir sistemi üzerinden onaylı bir işlem kaydı oluşturulur ve bu sistemde o NFT’nin size ait olduğunun kaydı tutulur.

Elidor Evreni’ndeki ilk etkinliğimiz “Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu Lansmanı @ Elidor Evreni” olacak. Özel davetle katılım sağlanacak etkinliğimiz, Spatial platformundaki etkinlik alanımızda gerçekleşecek.

Eğer senin de bu etkinlik için bir davetiyen varsa sana gönderilen etkinlik linkine tıklayarak etkinliğimize katılabilirsin. Etkinliğe katılamayanlar için ise YouTube’dan canlı yayın yapılacak.

Elidor olarak yenilikçiliği benimsiyoruz ve yeni teknolojilerin kullanıldığı her alanda tüketicilerimizle buluşmanın yollarını keşfetmeye devam ediyoruz. Kendi Yolumuzda projesi kapsamında genç kadınların eğitim hayallerini desteklemek için hızlı tüketim markaları arasında Türkiye’deki ilk NFT projesini ürettik. Buradaki açık artırmanın gelirini TOG Gençlik Bursları Fonu’na aktararak genç kadınlar için burs kaynağı yarattık.

Şimdi de Elidor markamızı ve Kendi Yolumuzda marka amacı projemizi sanal evrene taşıyoruz. Yenilikçi bir iletişim açısıyla tüketicilerimizle projemizi buluşurken, Boyner iş birliğiyle oluşturduğumuz Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu sayesinde TOG’un Gençlik Bursları Fonu’na kaynak yaratarak genç kadınların eğitim hayallerinin önündeki engelleri kaldırmaya devam ediyoruz.